6 typů lidí, kteří špatně jedí

16. listopadu 2013 v 12:42 | vitalia.cz |  Průzkumy
Nemusíte být zrovna podnikatel, alternativec, žena na mateřské dovolené, dělník, ortorektik nebo modelka, abyste dělali stejné chyby v jídle. Stereotypní návyky je těžké měnit.
Snídáte kávu a cigaretu, celý den nic nejíte a nacpete se teprve k večeru po příchodu z práce? Uvědomujete si, že tohle asi není pro váš organismus to nejlepší, ale přesto nemůžete jinak? Nemůžete-li změnit svůj stravovací systém, změňte svou práci. A to samé platí i naopak.
Víte, nakolik vaše zaměstnání ovlivňuje vaše stravovací návyky? Najděte si svůj typ a zjistěte slabiny i dispozice ke zdravotním potížím.
Šest modelových skupin charakterizuje určitá povolání či zaměření člověka a dispozice k jeho zdravotním potížím jako následek stravovacího systému. Zkuste si pročíst následující charakteristiky a najít se. Pokud se nepoznáte v žádné skupině, nevěšte hlavu, pravděpodobně jste na tom tak dobře, že zkrátka do žádné skupiny nespadáte, stravujete se pestře a nenecháváte se nikým a ničím ovlivňovat. Nejste-li spokojení se svým stravovacím systémem, jediné, co můžete udělat, je ho změnit a to někdy nebývá jednoduché.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama